HomeOgłoszenieatrakcyjny apartament dla 3-4 osób w pląbie w samym centrum Poznania
atrakcyjny apartament dla 3-4 osób w pląbie w samym centrum Poznania
Szczegóły
Opublikowano: środa, 11, wrzesień 2019 14:42
Treść ogłoszenia
cena: 1 899 zł
Wynajmę od IX 2019 komfortowy apartament 3-4 zgranym osobom o pow.65,7 mk+ logia 4,5mk. W samym sercu Poznania na Dąbrowskiego 60. W najmodniejszej i najbardziej klawej dzielnicy JEŻYCE. Okna od cichego podwórza z południowo-zachodniej strony. I piętro, winda, monitoring wewnętrzny, szybki internet bezprzewodowy,TV-sat. Apartament ma idealny rozkład pomieszczeń by wypocząć, zregenerować siły fizyczne i psychiczne, ukulturalnić się, rozwinąć relacje jak też utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach i w czytelniach ! Pamiętaj człowiek to istota społeczna- nie zamykaj się w jednoosobowej klitce. Zasługujesz na pokój dzienny ! Całe mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w najwyższej jakości sprzęty. Składa się z holu o pow.3,3mk z dużą szafą, salonu o pow. 28mk (52cale tv 1920x1080,TV-sat, sofa+2fotele, sosnowe stół z 4krzesłami, komoda, regał itp...), sypialni 14mk (wstawię nowe tapczany), sypialni 10mk wyłożonych pałacową mozaiką parkietową dębowo-grabową, nadto kuchni o pow.5mk, łazienki o pow. 4,5mk z wanną ,wc i pralką 7kg, drugiego wc o pow.1,2mk i logi o pow. 4,5mk. Wykluczam przerabianie salonu na trzecią sypialnię ! Wszystko w ciepłych antybiurowych klimatach ! Czynsz najmu na cele mieszkaniowe średniorocznie jedynie 1899 zł +czynsz do wspólnoty + media wg rzeczywistego zużycia. Za miesiące od IX do VI zapłacisz po 1999zł/m, a za VII i VIII po1399 zł/m. Doskonała lokalizacja do większości najatrakcyjniejszych miejsc Poznania dojdziesz pieszo, a do pozostałych podrzuci Ciebie MPK czy rower. Przykładowe koszty -weźmy cztery oszczędne studentki prąd 65zł/m (mniej oszczędni 87zł) +gaz 125zł/m (mniej oszczędni 174zł/m) +woda100zł/m (mniej oszczędni 149zł) +śmieci 14zł x 4=56zł+ czynsz do wspólnoty 178,14zł obejmujący bezprzewodowy szybki internet, konserwację windy, anten TV-sat, światło i sprzątanie klatki schodowej oraz obejścia [524,14] + 1899zł czynsz najmu = 2423,14 zł / 4 osoby = czyli 605,79 zł na osobę na miesiąc. A w przypadku bardziej rozrzutnych 635,79 zł osobę. Przy zamieszkiwaniu przez 3 osoby kalkulacja zmieni się następująco 57+125+75+42+178,14 [477,14] + 1899=2376,14zł /3= 792,05 zł na osobę. Niewygórowana kaucja 3400 może być płatna w dwóch ratach. Pośpiesz się co roku jest wielu chętnych. Koniecznie obejrzyj https://drive.google.com/file/d/1ZYmFjm2whXoVVkMgna7rqQt2cdOXuBdg/view?usp=sharing